Opinie o Nas

 

Straż Pożarna Kid Cars 3D 53310 1+

 • Dodaj recenzję:
 • Kod towaru: 5900694533103
 • Producent: Wader
 • Dostępność: Brak na magazynie
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Historia ceny
 • Zamów telefonicznie: 606 614 833

 • Cena netto: 56,10 zł
  69,00 zł
 • Niedostępny
 • szt.

Straż Pożarna Kid Cars 3D 53310 1+

 

Fabryka Zabawek WADER jest obecna na rynku od ponad 27 lat. Firma należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Zabawki nie tylko są kolorowe, funkcjonalne, trwałe i bezpieczne, ale przede wszystkim posiadają elementy edukacyjne. Najwyższą jakość zabawki zawdzięczają używaniem do produkcji tylko najlepszych surowców, barwników i innych komponentów oraz nowoczesnych maszyn i technologii.

 

 

Każde dziecko nawet najmłodsze marzy by zostać Strażakiem. Wraz z tym zestawem pozwolisz swojemu malcowi przenieść się do świata dzielnych bohaterów w czerwonych kaskach i ognioodpornych kombinezonach.

Elementy zabawki mają specjalną kolorystykę, a dobrane samochody i naklejki ułatwiają dzieciom zapamiętanie ważnego numeru alarmowego 112.

Trwałe i łatwe do montażu elementy, które po złożeniu tworzą, aż 3,1 metrową konstrukcję !

Wiele samoprzylepnych naklejek ...

Wszystkie elementy zestawu zostały naprawdę solidnie wykonane z myślą o najmłodszych dzieciach.

Dołączone autka są dostosowane wielkością do najmłodszych dzieci.

Łatwa i prosta konstrukcja zestawu jest również kompatybilna z pozostałymi zestawami z serii Kid Cars 3D oraz z trasami licencyjnymi Friends On the Move

WYMIARY GARAŻU PO ROZŁOŻENIU: 60 x 100 cm

WYMIARY OPAKOWANIA: 59 x 39,5 x 15 cm

Kod EAN: 5900694533103

 

OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Niedostosowane do możliwości motorycznych dziecka poniżej 12 miesięcy. Nie służy do przewożenia dzieci. Możliwość wypadnięcia. Niebezpieczeństwo uszkodzenia ciała. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA