Opinie o Nas
 
 

O Firmie

Centrum ogrodnicze Fungi-Chem

Hurtownia ogrodnicza oraz internetowy sklep ogrodniczy Fungi-Chem to firma mająca ponad 25-letnie tradycje w branży pieczarkarskiej oraz 20-letnie doświadczenie w branży środków ochrony roślin. Przez ten czas rozwijaliśmy naszą ofertę tak, by mogła ona sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, zarówno pod względem jakości proponowanych produktów, jak i jakości obsługi.

Internetowy sklep ogrodniczy Fungi-Chem to oficjalny dystrybutor wielu producentów, a dostępny asortyment produktów z branży ogrodniczej, w tym skutecznych nawozów ogrodniczych i nasion traw, jest świadectwem świadomości skali potrzeb naszych klientów.

Warto również dodać, że hurtownia ogrodnicza oraz jej działalność na rynku nie pozostały niezauważone, o czym świadczą liczne wyróżnienia, nagrody i certyfikaty, wśród których należy wymienić przede wszystkim:

Certyfikat pieczary 2002 za promocje okrywy na terenie woj. Wielkopolskiego i Lubuskiego

Certyfikat pieczary 2007,2008,2009 za dystrybucje dodatków do podłoża firmy ChampFood

 Misją firmy jest nie tylko kompleksowe zaopatrzenie pieczarkarzy, rolników, działkowców w środki ochrony roślin a tak że nawozy i narzędzia.

Nasza hurtownia ogrodnicza stara się aktywnie uczestniczyć w podejmowaniu trafnych decyzji przez naszych klientów: przy wyborze środków dostępnych w naszym sklepie, ale nie tylko.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, internetowy sklep ogrodniczy Fungi-Chem stale poszerza i wzbogaca swą ofertę mając już ponad 3500 produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

Z poważaniem

Właściciele firmy Fungi-Chem