Opinie o Nas
 
 

Petardy Wkłady Do Kretołapa Target 5 szt


  • Cena netto: 48,78 zł
    60,00 zł
  • szt.

Petardy Wkłady Do Kretołapa Target 5 szt

Wkłady do urządzenia kretołap. Pozwalają na ponowne wykorzystanie urządzenia kretołap.

Jeden wkład pozwala usunąć do 50 kretowisk!

 

Opakowanie zawiera 5 szt. wkładów.

 

Jak działa pułapka KRETOŁAP:

Założenie pułapki pirotechnicznej zajmuje 1 minutę, a jeden wkład pozwala usunąć do 50 kretowisk. Działanie pułapki wykorzystuje charakterystyczne zachowanie zwierzęcia: kret w ciągu 24 - 48 godzin powraca do odsłoniętej dziury w kretowisku, w którym umieszczono wkład. Efektem końcowym jest wybuch wkładu zamieszczonej w tunelu. Kretołap jest produktem wielokrotnego użytku - na rynku dostępny jest także zestaw naprawczy.  Produkt jest nr 1 sprzedaży we Francji. 

Wkłady do urządzenia kretołap. Petardy do uzupełnienia. Opakowanie zawiera 5 szt. petard.

 

Sposób użycia

Nowe kretowisko należy wyrównać i pozostawić w nim otwarty komin. Element pirotechniczny wprowadzić do tunelu. Pułapkę umieścić w pozycji nieuzbrojonej i podłączyć element pirotechniczny. Czujnik umieścić w wejściu do dziury. Pułapkę przestawić z pozycji nieuzbrojonej do uzbrojonej. Efektem końcowym jest wystrzelenie elementu pirotechnicznego, umieszczonego w tunelu. Jeśli po upływie 24 godzin sygnalizator wyłączył się - element pirotechniczny wystrzelił. W przeciwnym wypadku pozostawić pułapkę na kolejne 24 godziny. Jeśli po 2-3 dni sygnalizator nadal miga, należy zmienić kopiec. Nigdy nie należy podłączać elementu pirotechnicznego poza tunelem, ponieważ jej wystrzał na otwartej przestrzeni grozi zranieniem. Nigdy nie wolno uderzać narzędziem w pułapkę!

Jak działa Kretołap?

Działanie Kretołapa wykorzystuje charakterystyczne zachowanie zwierzęcia: kret w ciągu 24-48 godzin powraca do odsłoniętej dziury w kretowisku, aby zatkać dochodzące z otworu powietrze. Gdy wypycha ziemię na powierzchnię - pułapka zadziała. Efektem końcowym działania Kretołapa jest wystrzał elementu pirotechnicznego zamieszczonej w tunelu. Pora roku nie ma istotnego wpływ na działanie pułapki - jeśli kret aktywnie tworzy tunele, zostanie ona aktywowana.

Na ile czasu pozostawić pułapkę?

Zazwyczaj kret poluje w swych tunelach trzy razy na dzień, ale nie pokonuje za każdym razem całej sieci swych tuneli. Dlatego warto pozostawić pułapkę na 2, maksymalnie 3 dni. Następnie należy wybrać inne kretowisko.

Czym jest Kretołap?

Kretołap to pirotechniczna pułapka na kreta. Jej założenie zajmuje 1 minutę, a jeden element pirotechniczny pozwala usunąć do 50 kretowisk. Wystarczy, że aktywowana pułapka na kreta wraz z elementem pirotechnicznym zostanie umieszczona przy kretowisku. Zostanie ona uruchomiona w momencie zetknięcia z kretem. Kretołapa możesz kupić tutaj.

Jak zainstalować Kretołapa?

To proste! Każdy zestaw Kretołapa zawiera: 1 kretołap, 5 elementów pirotechnicznych, 1 tester na baterie, 2 dźwignie i podręcznik dla użytkownika. Kretołap jest produktem wielokrotnego użytku - na rynku dostępne są także uzupełniające komplety elementów pirotechnicznych oraz zestaw naprawczy. Instalacja pułapki jest prosta i zajmuje zaledwie minutę czasu.

 

Kretołap mają wystarczającą moc do wyeliminowania wszystkich typów kretów lub szczurów wodnych, doskonałą wodoszczelność do stosowania podczas deszczu, ograniczenie niebezpieczeństwa przypadkowego zdetonowania elementu pirotechnicznego dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, doskonale dobraną moc, zapewniającą skuteczność i bezpieczeństwo. Nierozsądne użycie produktu może spowodować poważne uszkodzenia uszu, twarzy i dłoni. Nigdy nie należy podłączać elementu pirotechnicznego poza tunelem, ponieważ jej wystrzał na otwartej przestrzeni grozi zranieniem. Nigdy nie wolno uderzać narzędziem w pułapkę! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Zasada Działania: