Opinie o Nas


 

Wader Klocki Middle Blocks zestaw 140 elementów SUPER BIG 41583

 • Dodaj recenzję:
 • Kod towaru: 5900694415836
 • Producent: Wader
 • Dostępność: Dostępny na magazynie
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Dostawa od: 12,99 zł

 • Cena netto: 78,05 zł
  96,00 zł
 • szt.

Wader Klocki Middle Blocks zestaw 140 elementów SUPER BIG 41583

 

Fabryka Zabawek WADER jest obecna na rynku od ponad 27 lat. Firma należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Zabawki nie tylko są kolorowe, funkcjonalne, trwałe i bezpieczne, ale przede wszystkim posiadają elementy edukacyjne. Najwyższą jakość zabawki zawdzięczają używaniem do produkcji

tylko najlepszych surowców, barwników i innych komponentów oraz nowoczesnych maszyn i technologii.

 

Zestaw kolorowych, edukacyjnych klocków, z których można tworzyć różne konstrukcje ograniczone tylko wyobraźnią budowniczego.Charakteryzują się ogromną różnorodnością kształtów.Zestaw zawiera 140 klocków.Dodatkowo do zestawu dołączono naklejki, przy pomocy których dziecko może z łatwością stworzyć barwną krainę.Klocki wyróżniają się świetnym wykonaniem, dużą wytrzymałością, pobudzają kreatywność oraz doskonale rozwijają zdolności manualne najmłodszych.

Rozmiar podstawowego klocka to 3 x 3 cm, wysokość 7 cm.

Zestaw zapakowany jest w prezentowy karton z rączką.Wymiar opakowania: 39,5 x 29,5 x 14,5 cm.Klocki wspaniale wspierają rozwój młodszych i starszych dzieci.

Budowanie trójwymiarowych konstrukcji z klocków uczy logicznego myślenia, cierpliwości i dbałości w tworzeniu konstrukcji oraz pomaga w ćwiczeniu zdolności manualnych.Jednak zabawa tymi klockami daje przede wszystkim wiele radości oraz rozwija kreatywne i twórcze myślenie dzieci.Klocki dają nieograniczone możliwości tworzenia własnych projektów.

Produkt spełnia normy Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie i środowisko

Kolorystyka poszczególnych elementów zestawu jest zmienna i może się różnić od prezentowanej na zdjęciu.

Kod EAN: 5900694415836

 

OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Niedostosowane do możliwości motorycznych dziecka poniżej 12 miesięcy. Nie służy do przewożenia dzieci. Możliwość wypadnięcia. Niebezpieczeństwo uszkodzenia ciała. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA