![]() Zapraszamy do sklepu http://www.fungichem.pl |
Fungi-Chem Spółka z o.o. Prosta 24 64000 Kościan tel. +48 606 614 833 |

Neptune EL jest opryskiwaczem o napędzie elektrycznym. Neptun 15 EL został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Napęd elektryczny daje pełną swobodę pracy w każdych warunkach dając możliwość pracy z jednostajnym ciśnieniem cieczy.
Opryskiwacz wyposażony jest w akumulator o pojemności 7,2 Ah, zasilający pompę membranową. Jedno ładowanie akumulatora pozwala na wypryskanie ok. 150 litrów cieczy.Zbiornik opryskiwacza posiada pojemność 15l. Podobnie jak w w opryskiwaczach Netun, zbiornik nie posiada żadnych otworów poniżej poziomu cieczy. Dzięki temu zbiornik jest w 100%szczelny.
Opryskiwacze Neptune EL wyposażone są w lancę teleskopową o długości 1.2m. Opryskiwacz wyposażony jest w wyłącznik ciśnieniowy. Dzięki temu pompa włącza się jedynie w celu uzupełnienia cieczy w zbiorniku ciśnieniowym umieszczonym wewnątrz zbiornika głównego.

Opis:
